SZUKAJ


Firmy i usługi
Opieka na Twoim dzieckiem (dziecmi) domoweprzedprz

Data:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
01-10-2012 godz. 17:10:05
Zawiercie
294
Opis:

Drodzy Rodzice!

Jeśli Pracujecie,potrzebujecie chwili wytchnienia, spokoju, relaksu,czy wyjazdu,nawet na cały dzień to idealnie trafiliście bo to miejsce jest idealne dla Was i Waszych pociech..:) opieka tygodniowa, popołudniowa oraz weekendy...

domoweprzedprzedszkole..

O MNIE :

Jestem osobą z wykształceniem wyższym pedagogicznym po praktykach w przedszkolu jak i szkole podstawowej podejmie sie opieki na dzieckiem ( dziecmi ) w wieku od 2 do 4 lat. ( Grupa dzieci max 3 osoby ).
Z przyjemnością, odpowiedzialnością i oddaniem zaopiekuję się Waszym dzieckiem. Sama jestem mamą 2-letniego synka , Jestem osobą kreatywną, ciepłą, uśmiechniętą i energiczną, która wspomoże rozwój Waszego maleństwa zarówno intelektualnie jak i ruchowo

Cele: Przygotowanie do zajęc przedprzedszkolnych ( w przypadku więcej niz 1 dziecka ) z 1 dzieckiem zajęcia prowadzone indywidualnie dostosowane dopotrzeb Twojego dziecka .

Zajęcia w formie plastyki, muzyki ,tańca, ruchu, jak i zajęcia dydaktyczne prowadzone w formie zabawy z dziećmi ( zajecia przy stoliku- krótkie ).
forma dydaktyczna- realizacja obowiązujących metod nauczania.
Kreatywne spędzanie czasu, podczas Twojej nieobecności.

Do dyspozycji dziecka: pokój z zabawkami, stolik, telewizor, radio, dywan do zabawy, zabawki, bloki rysunkowe,kredki swiecowe,farby,ksiązki i ich czytanie przez nauczyciela ( opiekuna ) itp

Dodatkowym atutem jest mini zoo ( pieski, kotki,szynszyle, rybki, - dziecko uczy sie postępowania ze zwierzęciem.
( obserwacja zwierztek )
Plac ze zjeżdżalnią, hustawką, mini piaskownicą ( to oczywiście na ciepłe dni

Godziny od 6:30 do 15:00

możliwość podania śniadania + herbatka oraz ciepły posiłek( obiad )

Na życznie rodziców możliwość zaopiekowania się dzieckiem również po godzinie 15 stej jak i w weekendy na czas nieobecnosci rodziców ( godziny ustala się indywidualnie )

Domowe przedprzedszkole jest stworzone z myślą o dzieciach jak i rodzicach którzy pracują, potrzebują chwili wytchnienia,odpoczynku..Jestem tu to po abyście Państwo mogli znaleść chwilę dla siebie, bez nerwów i pośpiechu..:)

Rodziców chętnych prosze o kontakt telefoniczny bądz mailowy.

Jeśli są jakies pytania,niejasności, bardzo prosze o kontakt postaram się jaknajokladniej Państwu na nie odpowiedzieć i rozjaśnić wszelkie wątpliwości.


Pokaż formularz kontaktu...

Stolicą Polski jest... : Wyślij kopię emaila:

REGULAMIN
Darmowe ogłoszenia Wrocław / Legnica / Opole / Lubin / Katowice. Online: 2